PESËSHET E PARA: RAHOVECI-LIPJANI

0

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes së fundit për ditën e sotme në Superligën e Kosovës në Basketboll.

Në këtë sfidë përballen, Rahoveci-Lipjani dhe të dy trajnerët kanë publikuar pesëshet e para para nisjes së sfidës.

Rahoveci e nisë me: Bradford, Howard, Qallaku, Ejupi, Gunjina.

Lipjani starton kështu: Stuckey, Vitia, Samuels, Pepic, Hasani.