Champions League

Peja sot në mesditë luan ndeshjen ndaj Bakken Bears në kualifikimet e Ligës së Kampionëve

Prishtinë(AsistiOnline) - Skuadra kosovare e Pejës sot e zhvillon ndeshjen e parë dhe historike në garën prestigjioze evropiane, Champions League. Ekipi verdhezi do të luajë...

Detaje rreth kundërshtarit të Pejës, 7 herë rresht kampion në fuqi i Danimarkës…

Prishtinë(AsistiOnline) - Skuadra e Pejës sot e mësoi kundërshtarin e saj në kualifikimet për Ligën e Kampionëve. Verdhezinjët do të përballen me klubin nga Danimarka,...

Peja mëson kundërshtarin e parë në kualifikimet e Ligës së Kampionëve, short tejet i fortë për ta

Prishtinë(AsistiOnline) - Skuadra kosovare e Pejës e ka mësuar kundërshtarin e parë në kualifikimet e Ligës së kampionëve. Verdhezinjët do të takohen në ndeshjen e...

Pjesa e dytë vendimtare, Ylli pëson thellë nga Benfica dhe eliminohet nga Champions League

Prishtinë(AsistiOnline) - Golden Eagle Ylli është mposhtur nga Benfica në ndeshjen kualifikuese për Champions League. Skuadra jonë kosovare u mposht nga portugezët me rezultat final...

Benfica mbyll çerekun e tretë me epërsi ndaj Yllit

Prishtinë(AsistiOnline) - Mbyllet çereku i tretë i ndeshjes mes Yllit dhe Benficës. Pas çerekut të tretë po avancon skuadra e Benficës me rezultat 58-71. Te Ylli...

Golden Eagle Ylli sonte debuton në gara ndërkombëtare, luan ndaj Benficës për CHL

Prishtinë(AsistiOnline) - Kampioni aktual i Kosovës, Golden Eagle Ylli sonte debuton në gara ndërkombëtare jashtë vendit. Klubi therandas do të luajë ndaj kampionit aktual të...

Skuadra e Yllit niset për Portugali, këtë mesjavë ndeshja për Champions League

Prishtinë(AsistiOnline) - Skuadra kosovare e Golden Eagle Yllit sot në orët e hershme të mëngjesit është nisur për Portugali. Therandasit gjatë mesjavës, konkretisht në ditën...

CAKTOHET LOKACIONI I DUELIT ÇEREKFINAL PËR BCL MES YLLIT DHE BENFICËS

Pas hedhjes së shortit janë përcaktuar vende mikpritëse të kualifikimeve për Ligën e Kampionëve në basketboll. Kampioni i Kosovës, Golden Eagle Ylli do të luajë...

KËTA JANË KUNDËRSHTARËT E RADHËS PËR YLLIN, NË RAST SE KALOHET BENFICA

Prishtinë(AsistiOnline) - Golden Eagle Ylli e ka mësuar kundërshtarin e parë të Ligës së Kampionëve në fazën kualifikuese. Skuadra e Yllit në raundin e parë...

Të fundit: