Basketboll

PONTE PRIZRENI SYNON PJESËMARRJEN NË KËTË GARË PRESTIGJOZE NDËRKOMBËTARE SEZONIN E ARDHSHËM  

Skuadra më simpatike pa asnjë dyshim në basketbollin kosovar, Ponte Prizreni tashmë ka arritur objektivin që e kishte para fillimit të këtij sezoni, sigurimin e Play Off-it.

Sipas burimeve të “ASISTIONLINE”, zyrtarët e Ponte Prizreni dhe trajneri Arbnor Rifati janë të interesuar që sezonin e ardhshëm të luajnë në Ligën Ballkanike, ku dhe kanë filluar tashmë edhe bisedimet me drejtuesit e kësaj gare./ASISTIONLINE.

Komentet janë të mbyllura.