Asisti Online

Stay connected:

Featured Stories:

Ekskluzive: Peja afër vazhdimit me lojtarin e preferuar vendor të Hadarit

Prishtinë(AsistiOnline) - Arian Qallaku pritet të bëhet vendori i...

Denveri e fiton finalen e parë ndaj Miamit

Prishtinë(AsistiOnline) - Denver Nuggets e ka fituar ndeshjen e...

Ekskluzive: Arti Hajdari afër kalimit te Sigal Prishtina?

Prishtinë(AsistiOnline) - Arti Hajdari mund të ndërrojë ambient për...

(VIDEO LAJM- KOMPLET) ASISTI 537: TREGIMI I TREPÇËS NËNKAMPIONE 2022/23

Një javë pas përfundimit të finales fenomenale dhe sipas...

Dardan Kapiti te Trepça? kjo është përgjigjja e Sefajës (VIDEO)

Prishtinë(AsistiOnline) - Basketbollisti kosovar, Dardan Kapitit që luan në SHBA me një kolegj në NCAA1, është përfolur se mund të bëhet pjesë e Trepçës. I...

Mësohet enigma se a i ka kontaktuar Trepça këta basketbollistë vendorë? (VIDEO)

Prishtinë(AsistiOnline) - Gjatë ditëve të fundit janë përfolur shumë emra si transfere të mundshme për KB Trepçën. Por cila është e vërteta e tërë këtyre...

Vullnet Sefaja zbulon në ASIST, se cilët lojtarë kanë vazhduar zyrtarisht me Trepçën (VIDEO)

Prishtinë(AsistiOnline) - Me të përfunduar stinori 2022/23, drejtuesit e Trepçës menjëherë janë hedhur në aksion për konsolidimin e ekipit për edicionin e ri. Kryetari i...

Drilon Hajrizi ka një mesazh të fortë, për ata që po e ofendojnë nëpër ndeshje (VIDEO)

Prishtinë(AsistiOnline) - Drilon Hajrizi e ka dërguar një mesazh tejet të fortë për ata që po e ofendojnë nëpër ndeshje. Basketbollisti i Trepçës e ka...

Sefaja tregon se çka ndodhi me Gençoglun dhe arsyjen e vërtetë pse u largua? (VIDEO)

Prishtinë(AsistiOnline) - Engin Gençoglu u largua në mënyrë të çuditshme nga skuadra e Trepçës, dy ndeshje para mbylljes përfundimtare të sezonit. Kryetari i klubit Vullnet...

Skandali me referët grekë, lidhur me rastin flet kryetari i Trepçës (VIDEO)

Prishtinë(AsistiOnline) - Në serinë gjysmëfinale të play off-it të Superligës së Kosovës mes Prishtinës e Trepçës, u bë publik një skandal lidhur me disa...
spot_imgspot_img
[tds_leads title_text=”Subscribe” input_placeholder=”Email address” btn_horiz_align=”content-horiz-center” pp_checkbox=”yes” pp_msg=”SSd2ZSUyMHJlYWQlMjBhbmQlMjBhY2NlcHQlMjB0aGUlMjAlM0NhJTIwaHJlZiUzRCUyMiUyMyUyMiUzRVByaXZhY3klMjBQb2xpY3klM0MlMkZhJTNFLg==” f_title_font_family=”467″ f_title_font_size=”eyJhbGwiOiIyNCIsInBvcnRyYWl0IjoiMjAiLCJsYW5kc2NhcGUiOiIyMiIsInBob25lIjoiMzAifQ==” f_title_font_line_height=”1″ f_title_font_weight=”700″ msg_composer=”success” display=”column” gap=”10″ input_padd=”eyJhbGwiOiIxNXB4IDEwcHgiLCJsYW5kc2NhcGUiOiIxMnB4IDhweCIsInBvcnRyYWl0IjoiMTBweCA2cHgifQ==” input_border=”1″ btn_text=”I want in” btn_icon_size=”eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxNyIsInBvcnRyYWl0IjoiMTUifQ==” btn_icon_space=”eyJwb3J0cmFpdCI6IjMifQ==” btn_radius=”3″ input_radius=”3″ f_msg_font_family=”394″ f_msg_font_size=”eyJhbGwiOiIxMyIsInBvcnRyYWl0IjoiMTEiLCJsYW5kc2NhcGUiOiIxMiJ9″ f_msg_font_weight=”500″ f_msg_font_line_height=”1.4″ f_input_font_family=”394″ f_input_font_size=”eyJhbGwiOiIxMyIsInBvcnRyYWl0IjoiMTEiLCJsYW5kc2NhcGUiOiIxMiJ9″ f_input_font_line_height=”1.2″ f_btn_font_family=”394″ f_input_font_weight=”500″ f_btn_font_size=”eyJhbGwiOiIxMyIsImxhbmRzY2FwZSI6IjExIiwicG9ydHJhaXQiOiIxMCJ9″ f_btn_font_line_height=”1.2″ f_btn_font_weight=”700″ f_pp_font_family=”394″ f_pp_font_size=”eyJhbGwiOiIxMyIsImxhbmRzY2FwZSI6IjEyIiwicG9ydHJhaXQiOiIxMSJ9″ f_pp_font_line_height=”1.2″ pp_check_color=”#000000″ pp_check_color_a=”var(–metro-blue)” pp_check_color_a_h=”var(–metro-blue-acc)” f_btn_font_transform=”uppercase” tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjYwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9LCJsYW5kc2NhcGUiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjUwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9LCJsYW5kc2NhcGVfbWF4X3dpZHRoIjoxMTQwLCJsYW5kc2NhcGVfbWluX3dpZHRoIjoxMDE5LCJwb3J0cmFpdCI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiNDAiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBvcnRyYWl0X21heF93aWR0aCI6MTAxOCwicG9ydHJhaXRfbWluX3dpZHRoIjo3NjgsInBob25lIjp7ImRpc3BsYXkiOiIifSwicGhvbmVfbWF4X3dpZHRoIjo3Njd9″ msg_succ_radius=”2″ btn_bg=”var(–metro-blue)” btn_bg_h=”var(–metro-blue-acc)” title_space=”eyJwb3J0cmFpdCI6IjEyIiwibGFuZHNjYXBlIjoiMTQiLCJhbGwiOiIxOCJ9″ msg_space=”eyJsYW5kc2NhcGUiOiIwIDAgMTJweCJ9″ btn_padd=”eyJsYW5kc2NhcGUiOiIxMiIsInBvcnRyYWl0IjoiMTBweCJ9″ msg_padd=”eyJwb3J0cmFpdCI6IjZweCAxMHB4In0=” f_pp_font_weight=”500″]

Popular articles

Ekskluzive: Peja afër vazhdimit me lojtarin e preferuar vendor të Hadarit

Prishtinë(AsistiOnline) - Arian Qallaku pritet të bëhet vendori i...

Denveri e fiton finalen e parë ndaj Miamit

Prishtinë(AsistiOnline) - Denver Nuggets e ka fituar ndeshjen e...

Ekskluzive: Arti Hajdari afër kalimit te Sigal Prishtina?

Prishtinë(AsistiOnline) - Arti Hajdari mund të ndërrojë ambient për...

(VIDEO LAJM- KOMPLET) ASISTI 537: TREGIMI I TREPÇËS NËNKAMPIONE 2022/23

Një javë pas përfundimit të finales fenomenale dhe sipas...
error: Ndalohet kopjimi i ketij informacioni.