Basketboll

“DARDANËT” PËR FITORE, TË VAZHDOJNË SHPRESAT PËR KUALIFIKIME

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfaqësuesja e Kosovës A, në konkurencën e meshkujve nesër e zhvillon ndeshjen e fundit në kuadër të parakualifikimeve për Eurobasket 2021.

Pas fitores ndaj Luksemburgut në Prishtinë, reprezentuesit kosovar janë të motivuar që të fitojnë edhe ndaj Britanisë së Madhe nesër.

Ndeshja ndaj anglezëve luhet nesër, në Belle Vue Sports Village të Manchesterit dhe nisë në ora 20:00.

Shpresojmë në fitore të djemve tanë, që të vazhdohet ëndrra për kualifikime.

Komentet janë të mbyllura.