PESËSHET E PARA: RAHOVECI-PRISHTINA

0

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes së dytë për ditën e sotme në Superligën e Kosovës në Basketboll.

Në këtë sfidë përballen, Rahoveci-Prishtina dhe të dy trajnerët kanë publikuar pesëshet e para para nisjes së sfidës.

Rahoveci starton kështu: Bradford, Veseli, Gray, Ejupi, Howard.

Prishtina starton me këtë pesëshe: Myles, Ismiali, Tmusic, Janssen, Alihodzic.