Basketboll

PESËSHET E PARA: SIGAL PRISHTINA-PONTE PRIZRENI

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes së dytë për ditën e sotme në Superligën e Kosovës në Basketboll.

Në këtë sfidë përballen, Prishtina-Prizreni dhe të dy trajnerët kanë publikuar pesëshet e para para nisjes së sfidës.

Prishtina starton kështu: Myles, Berisha, Tmusic, Azemi, Alihodzic.

Prizreni e nisë me këtë pesëshe: Canada, Colle, Holley, Zenelaj, Matoshi.

Komentet janë të mbyllura.