Basketboll

BIBL: MBYLLET PJESA E PARË, PEJA-RAHOVECI

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së parë për skuadrat kosovare sivjet në Ligën Ballkanike dhe në këtë duel pi ndeshen, Peja e Rahoveci

Pas pjesës së parë ekipi i Pejës e ka avantazhin 40-36.

Tek Peja deri më tani po dallohet, Sirko me 11 pikë.

Tek Rahoveci deri tani u dallua, Qallaku me 14 pikë.

Komentet janë të mbyllura.