Basketboll

Ç1: RAHOVECI ME EPËRSI FILLESTARE NDAJ PRIZRENIT

Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes së fundit në xhiro’në e tetë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Rahovecit dhe Prizrenit.

Pas çerekut të parë ekipi i Rahovecit e ka avantazhin fillestar ndaj prisrenasve 25-17.

Tek Rahoveci deri më tani po dallohet, Bradford me 7 pikë.

Tek Prizreni deri tani u dallua, Canada me 11 pikë.

Komentet janë të mbyllura.