Basketboll

PESËSHET E PARA: PEJA-PRIZRENI

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes së tretë, në xhiron e dhjetë në Superligën e Kosovës në Basketboll.

Në këtë sfidë përballen, Peja dhe Prizreni dhe të dy trajnerët kanë publikuar pesëshet e para para nisjes së sfidës.

Peja e nisë kështu: Armstred, Berisha, Martin, Sirko, Berisha.

Prizreni e nisë me këtë pesëshe: Nicholas, Canada, Ajazaj, Ademi, Holley.

Komentet janë të mbyllura.