Basketboll

FILLIM I BARASPESHUAR I FINALES SË FEMRAVE

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon çereku i parë i ndeshjes, Prishtina – Bashkimi e vlefshme për finalen e Kupës së Kosovës te femrat.

Pas çerekut të parë, po avancon skuadra e Prishtinës me rezultatin fillestar dhe të ngushtë, 16-14.

Te Prishtina deri më tani u dallua, Alexis Tolefree me 6 pikë.

Tek Bashkimi më e mira ishte, Aisha Balarabe me 8 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.