Basketboll

5-SHET E PARA: VËLLAZNIMI – RAHOVECI, TE VËLLAZNIMI DEBUTOJNË DY TRANSFERE

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes, Vëllaznimi – Rahoveci e vlefshme për xhiron e 22-të në Superligën e Kosovës.

Paviq e nisë kështu: Nichols, Kendley, Omogbo, Shestani, Shehu.

Takianos starton kështu: Traylor, Morina, Veseli, Daniel, Qollaku.

Për Vëllaznimin debutojnë, Tiwian Kendley dhe Atik Koshi.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.