Basketboll

Ç3: PEJA SHKËPUTET NË REZULTAT NDAJ RAHOVECIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet edhe çereku i tretë, ndërmjet Rahovecit dhe Pejës ndeshje kjo e vlefshme për gjysmëfinalen e Ligës Unike mes Kosovës dhe Shqipërisë.

Pas kësaj periudhe të lojës po avancon skuadra e Pejës me rezultat tejet të thellë, 46-65.

Tek Rahoveci deri tani u dallua, Darrell Davis me 19 pikë.

Te Peja më i miri ishte, Lis Shoshi me 18 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.