Basketboll

VETËM 2 PIKË DIFERENCA MES PEJËS DHE RAHOVECIT NË PJESËN E PARË

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes, ndërmjet Rahovecit dhe Pejës e vlefshme për gjysmëfinalen e Ligës Unike mes Kosovës dhe Shqipërisë.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Pejës me rezultat të ngushtë, 33-35.

Tek Rahoveci deri tani u dallua, Darrell Davis me 10 pikë.

Te Peja më i miri ishte, Brandon Walters me 10 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.