Basketboll

SHTOHEN EDHE TRE YJE NË KOMBËTAREN AMERIKANE PËR OLIMPIADË

Prishtinë(AsistiOnline) – Edhe tri yje duket se e kanë pranuar ftesën e Kombëtares së Amerikës për Olimpiadën e Tokios.

Mediat amerikane raportojnë se Chris Paul, Kevin Love dhe Khris Middleton kanë pranuar për të luajtur për ekipin e USA-së në Lojërat Olimpike.

Deri tani kjo është lista potenciale e USA-së për Olimpiadë:

Damian Lillard / Chris Paul
James Harden / Bradley Beal
Jayson Tatum / Devin Booker / Khris Middleton
Kevin Durant / Draymond Green
Bam Adebayo / Kevin Love.

/AsistiOnline.com/

 

Komentet janë të mbyllura.