Basketboll

ARDIT PEPAJ RIKTHEHET TE YLLI

Prishtinë(AsistiOnline) – Ardit Pepaj është rikthyer te Golden Eagle Ylli.

Basketbollisti istogas që edhe më herët mbrojti fanelën e Yllit, është rikthyer përsëri te therandasit, ka bërë të ditur çaste më parë klubi verdhezi.

Pepaj në edicionin e fundit luajti me Istogun në Ligën e parë dhe kishte mesatare prej 22.5 pikëve, 4.5 asisteve 3.0 kërcimeve për ndeshje.

Skuadra e Golden Eagle Yllit deri më tani zyrtarisht ka shtuar në skuadër, Mikaile Tmusiqin dhe Barret Bensonin, derisa ka vazhduar bashkëpunimin me trajnerin, Adis Beqiragiq.

Ndërsa nga ekipi janë larguar, Valon Bunjaku e Samir Zekiqi.

/AsistiOnline.com/ 

Komentet janë të mbyllura.