Basketboll

PRIZRENI-16 KONFIRMON PJESËMARRJEN NË DY KOMPETICIONE

Prishtinë(AsistiOnline) – Skuadra e Prizrenit-16 në stinorin e ri pritet të jetë pjesë e dy garave të rëndësishme.

Klubi prizrenas ka njoftuar sot se ju ka konfirmuar drejtuesve të FBK-së, se në stinorin e ardhshëm përpos Superligës së Kosovës do të garojë edhe në Ligën Unike.

KB Prizreni sot ka konfirmuar drejtuesit e FBK-së dhe Ligës Unike që do jemi pjesëmarrës në dy kompeticione. Javën që kaloi në një vizit klubit ishin Drejtori i ligës Unike z.Dren Zatriqi së bashku me sekretaren e FBK-së znj. Elvira Dushku ku nga afër u interesuan për të rejat dhe ambiciet e skuadrës. Të njejtit komplimentuan punën dhe rezultatet e klubit në vitet e fundit. Ne sot zyrtarisht e dorëzuam pjesëmarrjen. Ju urojm suksese të gjitha klubeve për edicionin e rri 2021/22”, thuhet në njoftimin e klubit të Prizrenit.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.