Basketboll

FILLIM SHUMË I NGUSHTË MES TREPÇËS DHE YLLIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i parë i duelit të dytë, për xhiron e parë në stinorin e ri të Superligës së Kosovës mes Trepçës dhe Yllit.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e Yllit me rezultat 16-18.

Te Trepça deri tani u dallua, Ty Cockfield me 4 pikë.

Te Ylli më i miri ishte, Barret Benson me 8 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.