Basketboll

SONTE NDESHJA E RRADHËS PËR PRISHTINËN NË BIBL

Prishtinë(AsistiOnline) – Sigal Prishtina sonte e zhvillon ndeshjen e rradhës në fazën grupore të Ligës Ballkanike.

Kryeqytetasit nga Kosova sonte në Prishtinë ndeshen me ekipin nga Mali i Zi, Ibrin e Rozhajës.

Deri tani, Prishtina ka 1 fitore e 2 humbje, derisa Ibri i Rozhajës i ka 2 humbje nga po aq ndeshje të luajtura në këtë garë e sonte synon fitoren e parë.

Dueli mes Prishtinës dhe Ibrit të Rozhajës zhvillohet sonte nga ora 19:00 dhe transmetohet në Kujtesa Sport, si dhe në You Tube.

Si zakonisht të rejat para dhe pas ndeshjes, pesëshet startuese, rezultatin pas çdo çereku, por edhe raportin final të sfidës do të mund ti gjeni në portalin e vetëm në shqiptari, dedikuar ekskluzivisht basketbollit, AsistiOnline.com

/AsistiOnline.com/

 

Komentet janë të mbyllura.