Basketboll

Ç3: VAZHDON EPËRSIA E NGUSHTË E YLLIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i tretë i ndeshjes të vlefshme për xhiron e katërt të Ligës Unike mes Rahovecit dhe Yllit.

Pas çerekut të tretë po avancon skuadra e Yllit me rezultat 55-65.

Te Rahoveci më i miri ishte, Musab Mala me 15 pikë.

Te Ylli deri tani u dallua, Brandon Randolph me 21 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.