Basketboll

ÇFARË FILLIMI I NGUSHTË NË ”MIZAHIR ISMA”

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i parë i ndeshjes të vlefshme për xhiron e katërt të Ligës Unike mes Rahovecit dhe Yllit.

Pas çerekut të parë të dyja skuadrat po luajnë baraz 16-16.

Te Rahoveci më i miri ishte, Cavon Baker me 4 pikë.

Te Ylli deri tani u dallua, Brandon Randolph me 6 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.