Basketboll

TREPÇA E FILLON MË MIRË SE PEJA

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i parë i ndeshjes të vlefshme për xhiron e 11-të të ArtMotion Superligës mes Pejës dhe Trepçës.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e Trepçës me rezultat 20-28.

Te Peja deri tani u dallua, Tyrone White me 10 pikë.

Te Trepça më i miri ishte, Gerald Blackshear me 6 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.