Basketboll

EKSKLUZIVE: KY LOJTAR I RËNDËSISHËM LARGOHET NGA PRIZRENI 16!

Prishtinë(AsistiOnline) – Prizreni 16 nuk do ta ketë në rradhët e veta për stinorin pranveror lojtarin që e transferoi në vjeshtë, Alban Veselin.

AsistiOnline.com ka mësuar ekskluzivisht se ekipi i Prizrenit 16 dhe Veseli kanë ndërprerë bashkëpunimin me marrëveshje të dyanshme, por që ende nuk dihet se pse erdhi deri te kjo ndarje e parakohshme.

Albani me Prizrenin 16 u paraqit në 6 ndeshje me 10 pikë e 4.3 kërcime për ndeshje.

Mbetet të shihet gjatë ditëve në vijim nëse Veselin do ta shohim me fanelën e ndonjë skuadre tjetër, pasiqë dihen cilësitë dhe përvoja e tij.

/AsistiOnline.com/

 

 

 

 

Komentet janë të mbyllura.