Basketboll

MBYLLET PJESA E PARË NË SHKODËR, VLLAZNIA E FABIAN GJUKËS +12

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet, Vllaznisë dhe Kamzës e vlefshme për xhiron e rradhës së stinorit pranveror në Ligën Unike.

Pas pjesës së parë po avancon ekipi i Vllaznisë me rezultatin 51-39.

Te Vllaznia deri tani u dallua, Rahsan Williams me 12 pikë.

Te Kamza më i miri ishte, Matthew Eldridge me 15 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.