Basketboll

PEJA MBYLL PJESËN E PARË ME EPËRSI DYSHIFRORE NDAJ YLLIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet, Pejës dhe Yllit e vlefshme për xhiron e rradhës së stinorit pranveror në Ligën Unike.

Pas pjesës së parë po avancon ekipi i Pejës me rezultatin 49-38.

Te Peja deri tani u dallua, Stephen Maxwell me 18 pikë.

Te Ylli më i miri ishte, Gëzim Morina me 9 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.