Basketboll

EPËRSI E KONSIDERUESHME E TREPÇËS NDAJ PEJËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon pjesa e parë ndeshjes ndërmjet, Trepçës dhe Pejës e vlefshme për xhiron 18 të stinorit pranveror në ArtMotion Superligën e Kosovës.

Edhe pas pjesës së parë po avancon ekipi i Trepçës me rezultatin 43-34.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.