Basketboll

THELLOHET EPËRSIA E MITROVICASVE NË ÇEREKUN E TRETË

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon çereku i tretë i ndeshjes ndërmjet, Trepçës dhe Rahovecit e vlefshme për çerekfinalen e Kupës së Kosovës.

Pas çerekut të tretë po avancon ekipi i Trepçës me rezultatin 62-42.

Te Trepça deri tani u dallua, Amin Hot  me 14 pikë.

Te Rahoveci më i miri ishte, Dunans me 11 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.