Basketboll

BASHKIMI PËRMBYS REZULTATIN DHE SHKON NË PUSHIM ME EPËRSI NDAJ PRIZRENIT 16

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon pjesa e parë e duelit ndërmjet, Prizrenit 16 dhe Bashkimit.

Pas pjesës së parë po avancon ekipi i Bashkimit me rezultatin 31-37.

Te Prizreni 16 më i miri ishte, Urim Zenelaj me 8 pikë.

Te Bashkimi deri tani u dallua, John Florveus me 12 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.