Bashkimi fillon përgatitjet për stinorin e ri

0

Prishtinë(AsistiOnline) – Bashkimi i ka nisur përgatitjet për stinorin e ri.

Skuadra prizrenase ka njoftuar se sot ka filluar me përgatitje për edicionin e ri të garave i cili ende nuk ka ndonjë datë konkrete se kur do të fillojë.

Siç shihet edhe nga fotografitë e postuara, klubi i Bashkimit ende nuk është kompletuar me lojtarë, porse një gjë e tillë pritet të ndodhë gjatë ditëve në vijim.

Bashkimi sivjet ka kryer disa transfere vendore dhe të huaja, derisa ambiciet e klubit pritet që sivjet të mos jenë ato që adhuruesit e tyre janë mësuar ti shohin.

/AsistiOnline.com/

Mund të jetë një imazh i 5 persona, njerëz që luajnë basketboll dhe persona që luajnë volejboll