Basketboll

Ylli e fiton miqësoren ndaj Çairit

Prishtinë(AsistiOnline) – Golden Eagle Ylli e ka zhvilluar sot një ndeshje miqësore.

Therandasit janë përballur me skuadrën shqiptare ”Çair 2030” që bën gara në Superligën e Maqedonisë së Veriut dhe e kanë fituar duelin 88-76.

Në këtë ndeshje të dy trajnerët kanë provuar të gjithë basketbollistët që kanë pasur në përbërje.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.