Peja triumfon në miqësore ndaj kampionit aktual të Maqedonisë Veriore

Prishtinë(AsistiOnline) – Peja sot e ka zhvilluar edhe një sfidë miqësore në Maqedoni të Veriut.

Verdhezinjët kanë fituar ndaj mikpritësit dhe kampionit aktual të Maqedonisë, MZT Skopjes me shifrat finale 94-109.

Në ndeshjen e parë miqësore para dy ditësh, Peja ishte mposhtur nga TFT-ja 84-81.

/AsistiOnline.com/

Të fundit:

Të ngjajshme: