Basketboll

BASHKIMI – RAHOVECI, ÇEREKU I PARË I TAKON KËTIJ EKIPI

Prishtinë (AsistiOnline) – Ka filluar ndeshja derbi, ndërmjet Bashkimit dhe Rahovecit në ”Sezai Surroi” të Prizrenit e paraparë për ditën e sotme.

Qereku i parë kryesisht ka qenë i niveluar, por rahoveciasit po avancojnë për vetëm një pikë dallim, 20-21.

Pritet ndeshje e zjarrtë në çerekët e tjerë.

 

 

Komentet janë të mbyllura.