RAHOVECI THELLON EPËRSINË NDAJ BASHKIMIT

0

Prishtinë (AsistiOnline) – Rahoveci assesi ta lëshoj rezultatin nga duart e veta, në ndeshjen e sontme ndaj Bashkimit.

Vreshtarët, vetëm sa e kanë rritur diferencën në çerekun e tretë dhe tashmë po avancojnë bindshëm, 53-70.