Basketboll

FERONKELI – ISTOGU: PËRFUNDON PJESA E PARË NË DRENAS

Prishtinë (AsistiOnline) – Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së vlefshme për Play Off-in e Ligës së parë ndërmjet, Feronikelit dhe Istogut.

Pas pjesës së parë, ekipi i vendas i Feronikelit po udhëheq me shifrat, 58-34.

Ndeshje interesante po zhvillohet në Drenas.

 

Komentet janë të mbyllura.