Basketboll

PËRFUNDON PJESA E PARË NË PRIZREN: PRISHTINA THELLON EPËRSINË

Prishtinë (AsistiOnline) – Ka përfunduar pjesa parë i ndeshjes finale të Superligës së Femrave ndërmjet, Bashkimit dhe Prishtinës.

Pas kësaj pjesë loje, po vazhdon të avancojë skuadra mysafire e Prishtinës me shifrat, 26-41.

Deri më tani tek Bashkimi po dallohen, Danisha Shaw me 10 pikë e Mari Stewart me 8 sosh.

Tek Prishtina më të mirat janë, Braean Farrar me 12 pikë e Tykyra Williams me 11 sosh.

Ndeshje interesante po zhvillohet në Prizren.

Komentet janë të mbyllura.