SOT VAZHDON NDESHJA E NDËRPRERË E ‘’PLAY OUT’’-IT TË SUPERLIGËS

0

Prishtinë (AsistiOnline) – Ndeshja e djeshme ndërmjet, Vëllaznimit dhe Lipjanit e vlefshme për ‘’Play Out’’ të Superligës do të vazhdojë sonte.

Kjo ndeshjes luhet sonte nga ora 21:00, nga minuta e 6-të e çerekut të tretë ku u ndërpre.

Kjo ndeshje u ndërpre dje, shkaku i ndezjes së mjeteve piroteknike në Palestër nga tifozët vendas nga Gjakova.

Në Superligë qëndron apo inkuadrohet ekipi që arrin koshaverazh më të mirë nga dy takimet, vendas/mysafirë.