Basketboll

PESËSHET STARTUESE: GOLDEN EAGLE YLLI – RAHOVECI

Prishtinë (AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes së dytë gjysmëfinale të ‘’Play Off’’-it të Superligës, ndërmjet Golden Eagle Yllit dhe Rahovecit:

Golden Eagle Ylli starton kështu: Everett, Mekaj, Kuçi, Osby, Holloman.

Rahoveci starton kështu: Minnis, Richardson, Juniku, Qollaku, Washington.

Komentet janë të mbyllura.