Basketboll

Ç3: PRISHTINA PËRMBYS REZULTATIN

Prishtinë (AsistiOnline) – Ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes së pestë finale në ”Play Off”-in e Superligës së Femrave.

Pas kësaj pjesë loje, skuadra e Prishtinës e ka përmbysur rezultatin dhe po avancon me shifrat 53-61.

Deri më tani tek Bashkimi po dallohen, Shaw me 29 pikë e Muhadri me 6 sosh.

Tek Prishtina po dallohen, Daci me 16 pikë e Williams me 14 sosh.

Komentet janë të mbyllura.