Basketboll

PESËSHET STARTUESE: RAHOVECI – PRISHTINA

Prishtinë (AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet startuese të ndeshjes së dytë finale në ”Play Off”-in e Superligës së basketbollit tonë ndërmjet, Rahovecit dhe Prishtinës.

Rahoveci starton kështu: Minnis, Qollaku, Juniku, Richardson, Washington.

Prishtina starton kështu: Myles, Tmusic, Berisha, Bashir, Krestinin.

Komentet janë të mbyllura.