ZYRTARE: BEQË KOVAQI VAZHDOI KONTRATËN ME FERONIKELIN

0

Anëtari i Kombëtares së Shqipërisë dhe një nga më meritorët që Feronikeli fitoi titullin e kampionit në Ligën e Parë dhe siguroi Superligën, Beqë Kovaqi edhe zyrtarisht ka vazhduar kontratën me “Niklin”, mëson Asistionline.com.

Kovaqi është pajtuar me kushtet e kontaratës së re të ofruar nga zyrtarët e Feronikelit dhe kështu ai edhe për 1 vit do të jetë pjesë e skuadrës nga Drenasi./Asistionline.com.