Basketboll

PONTE PRIZRENI KOMPLETON KATËRSHEN E HUAJ

Prishtinë(AsistiOnline) – Skuadra e Ponte Prizrenit e ka kompletuar edhe transferimin e katërt të huaj në skuadër.

Amerikani Bennet Holley ka kompletuar katërshen e transfereve të huaja tek prizrenasit.

Holley luan në pozitën e alo-qendrës, është i gjatë 203cm ku për disa vite ishte pjesë e Appalachian State University në NCAA1 dhe pritet që të jetë njëri ndër përforcimet më kryesorë të ekipit bardh e zi.

Me Holley skuadra e Ponte Prizrenit mbyllë transferimet e lojtarëve të huaj.

 

Komentet janë të mbyllura.