Basketboll

BASHKIMI FITON MIQËSOREN E PARË

Prishtinë(AsistiOnline) – Skuadra e Bashkimit nga Prizreni e ka fituar miqësoren e parë, para stinorit të ri.

Prizrenasit kanë triumfuar ngushtë ndaj Vllaznisë së Shkodrës me shifrat 75-73, në një miqësore “luksi” që u zhvillua në Prizren.

Të dyja ekipet i inkuadruan të gjithë lojtarët që kishin në dispozicizon dhe ishte kjo një test i mirë, për të parë se ku janë me përgatitje të dyja ekipet.

Komentet janë të mbyllura.