Basketboll

PESËSHET E PARA TË FINALES SË BOTËRORIT: ARGJENTINË-SPANJË

Prishtinë(AsistiOnline) – Pas pak, pra me fillim nga ora 14:00, nisë finalja e madhe e Kampionatit Botëror “Kina 2019”.

Në këtë finale të madhe në mes të Argjentinës dhe Spanjës, të dy trajnerët kanë publikuar pesëshet e para:

Argjentinë: Scola, Delia, Brussino, Garino, Campazo,

Spanjë: Rubio, Llull, Fernandez, Oriola, Gasol.

Komentet janë të mbyllura.