Basketboll

PESËSHET E PARA: RAHOVECI – CLUJ

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes së vlefshme për FIBA Europe Cup.

Në këtë sfidë përballen, Rahoveci dhe Cluj dhe të dy trajnerët kanë publikuar pesëshet e para para nisjes së sfidës.

Rahoveci starton kështu: Gray, Bradford, Gunjina, Veseli, Booth.

Cluj e nisë me këtë pesëshe:

Komentet janë të mbyllura.