Basketboll

Ç1: EPËRSI E LEHTË E YLLIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes së dytë në xhiro’në e tretë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Yllit dhe Trepçës.

Pas çerekut të parë po avancon Ylli me rezultat 25-21.

Tek Ylli po dallohet, Samir Zekiqi me 10 pikë.

Tek Trepça deri tani po dallohet, Besnik Azemi me 8 pikë.

Komentet janë të mbyllura.