Basketboll

Ç1: RAHOVECI MENJËHERË KRIJON AVANTAZH SOLID

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes së fundit në xhiro’në e tretë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Rahovecit dhe Lipjanit.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Rahovecit me rezultatin 28-15.

Tek Rahoveci po dallohet, Howard me 9 pikë.

Tek Lipjani deri tani po dallohet, Stuckey me 5 sosh.

Komentet janë të mbyllura.