Basketboll

Ç3: YLLI RIKTHEN AVANTAZHIN NDAJ TREPÇËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes së dytë në xhiro’në e tretë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Yllit dhe Trepçës.

Pas çerekut të tretë po avancon, skuadra e Yllit me rezultatin 70-62.

Tek Ylli deri tani po dallohet, Samir Zekiqi me 18 pikë.

Tek Trepça deri tani po dallohet, D.J Hanes me 19 pikë.

Komentet janë të mbyllura.