Basketboll

PESËSHET E PARA: PEJA-PRISHTINA

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes së tretë dhe derbi për ditën e sotme në Superligën e Kosovës në Basketboll.

Në këtë sfidë përballen, Peja e Prishtina dhe të dy trajnerët kanë publikuar pesëshet e para para nisjes së sfidës.

Peja e nisë me: Armstread, Morgan, Martin, Berisha, Sirko.

Prishtina starton kështu: Myles, Azemi, Tmusic, Berisha, Alihodzic.

Komentet janë të mbyllura.