LIPJANI SFIDON PONTE PRIZRENIN

Prishtinë(AsistiOnline) – Sfida e dytë e ditës në Superligën e Basketbollit tonë, zhvillohet në Lipjan.

Ekipi vendas i Lipjanit e pret në Palestrën e vet, skuadrën mysafire të Ponte Prizrenit.

Lipjani që ka tri humbje në tri ndeshje kërkon fitoren e parë sonte. Përderisa, Ponte Prizreni deri tani ka një fitore e dy humbje.

Sfida nisë në ora 19:00 dhe si zakonisht transmetohet në Platformën më atraktive në vendin tonë “Art Motion”.

Të fundit:

Të ngjajshme: