Basketboll

MBYLLET PJESA E PARË: PRIZRENI ME AVANTAZH TË NGUSHTË NDAJ LIPJANIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar çereku i dytë i ndeshjes së dytë në xhiro’në e katërt në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Lipjanit dhe Prizrenit.

Pas çerekut të dytë, po avancon skuadra e Prizrenit ngushtë 57-61.

Tek Lipjani po dallohet, Stuckey me 21 pikë.

Tek Prizreni deri tani po dallohet, Canada me 17 pikë.

Komentet janë të mbyllura.